پکیج اقتصادی طراحی سایت
فروردین -۱۴۵۹, ۸۳۱
سئو سایت
دی ۲۸, ۱۳۹۲

پشتیبانی وبسایت

پشتیبانی سایت

پشتیبانی وبسایت

خدمات پشتیبانی وبسایت یکی از نکات مهم برای مدیران برتر حین بررسی یک محصول است. پشتیبانی وبسایت امر بسیار مهمی است که به شما اطمینان خاطر خواهد داد که مشکلی در رودند عملکرد وبسایت پیش نخواهد آمد.پشتیبانی وبسایت برای ما نیز امر مهمی است که در رضایت مشتری تاثیر زیادی دارد.

 

یکی از مهمترین فعالیت‌ها برای داشتن یک وبسایت خوب، بروزرسانی دوره‌ای و مدیریت محتوای وبسایت است. وقتی شما به مطالب وبسایتتان اهمیت نمی‌دهید چرا گوگل باید به وبسایت شما اهمیت بدهد و آن را در خطوط اولیه قرار دهد. بهترین گزینه‌ای که به شما کمک میکند تا وبسایت پربازدیدی داشته باشید ورود محتوای جدید و مناسب است که برای کاربر کارامد باشد. کارامدی عاملی است که یک محتوای خوب را از یک محتوای کپی شده جدا میکند و باعث میشود کاربر مجددا به وبسایت شما بازگردد.

بسیاری از مواقع شرکتها و صاحبان کسب‌وکار نیاز به یک متخصص وب دارند که وبسایت را بروز نگهدارد و مشکلات احتمالی آن را رفع کنند و از طرفی تمایلی به استخدام نیروی جدید ندارند، استخدام نیروی جدید  در مرحله اول نیاز به تبلیغات برای جذب نیروی‌های مستعد دارد. بحث مصاحبه کاری و دوره ازمایشی نیرو جدید نیست مرحله دوم است. تهیه سخت افزار لازم و میز و صندلی و آزاد کردن یک فضای خالی برای نیروی جدید در شرکت خود مشکلات بعدی است که همه و همه شروع کار نفر جدید بحساب می‌اید. بحث بیمه پرسنل هم که جای خود دارد.

اما میشود این نیروی متخصص را با هزینه بسیار کمتری نیست به موارد گفته شده بکار گرفت بدون اینکه لازم باشد استخدام شود و یا حتی در شرکت حضور داشته باشد، برای این منظور کافیست مشخص کنید چه مواردی برای پشتیبانی وبسایت نیاز دارید تا با یک هزینه مناسب یک نفر نیرو برای وبسایت شما بعنوان پشتیبان تعیین گردد که بصورت دورکاری وبسایت شما را مدیریت میکند و موارد انجام‌شده را بصورت دوره‌ای اعلام میکند. برای مشاهده توضیحات کامل خدمات پشتیبانی وبسایت ما اینجا کلیک کنید.

پشتیبانی سایت

پشتیبانی وبسایت بصورت دوره یک ماهه ارائه میگردد بنابراین میتوانید تنها درماه‌های شلوغ با استفاده از یک مدیر سایت خودرا بروز نگهدارید و به اندازه همان یک ماه هزینه کنید. این یعنی خدمت مفید!

یکی از مفاد مهم قراردادهای کاری ما اشاره به امر پشتیبانی ویسایت است که به روشنی برای کارفما مشخص خواهد کرد که وبسایت شما بسته به پکیج انتخابی شامل چه مواردی از پشتیبانی خواهد شد چه از نظر کیفی و چه از نظر مدت زمان پشتیانی.

معمولا ما به مشتریان خود از ۳ الی ۱۲ ماه پشتیبانی ارائه میکنیم و این پشتیبانی شامل رفع خطاهای سایت ، خطاهای احتمالی برنامه نویسی و اشتباهات مدیر  ویسایت خواهد بود. آپ تایم سایتهای تحویلی عددی بالغ بر ۹۹%خواهد بود که این ، نشان دهنده کیفیت خدمات پشتیبانی ماست.

پشتیبانی از ویسایت با تماس مشتری واعلام یک مشکل شروع میشود. این تماس میتواند تلفنی و یا از طریق تیکت در بخش پشتیبانی باشد، در بخش پشتیبانی مشکل اعلام شده رفع میشود و سپس به مشتری اعلام خواهد شد.

پشتیبانی سایت شامل چند حالت است :

  1.  پشتیبانی ویسایت رایگان :  شامل رفع خطاها و ایرادات احتمالی برنامه نویسی سایت و رفع اشتباهات مدیر سایت حین بروزرسانی سایت می باشد .این حالت از پشتیبانی روی همه قراردادهای کاری ما هست و فقط زمان آن بسته به شرایط قرارداد تغییر میکند و این نوید  را به کارفرما میدهد که سایت شما همواره در حالت عملیاتی باقی خواهد ماند و اصطلاحا Down نخواهد شد. برای مشاهده اطلاعات بیشتر این صفحه را مطالعه کنید.
  2. پشتیبانی ویسایت نفر-ساعتی : در این حالت به ازای کار ۱ساعته ۱نفر بروی سایت که به آن اصطلاحا  ۱نفرساعت میگوئیم مبلغی توافق شده و پشتیبانی موظف است تمامی موارد اعلام شده از طرف کارفرما را انجام داده و سپس با گزارش کار دقیق ، زمان انجام این موارد را اعلام کندتا هزینه خدمات پشتیبانی محاسبه شود. این مورد بیشتر برای کارفرمایانی مناسب است که بروزرسانی خیلی زیادی ندارند و یا هزینه خدمات پشتیبانی برایشان قابل تامل باشد.  برای مشاهده اطلاعات بیشتر این صفحه را مطالعه کنید.
  3. پشتیبانی ویسایت کامل :  در این سرویس ، تمامی نیاز کارفرما در مدیریت و پشتیبانی سایت ، در نظر گرفته خواهد شد و پوشش ۱۰۰% برای این موارد لحاظ میگردد. در واقع همانند ان است که شما یک نیروی متخصص استخدام کردید و در محل سازمان خود دارید. این سرویس بر اساس نیاز کارفرما ، مشخص میشود و یک نیروی تمام وقت برای این کار در نظر گرفته میشود.  برای مشاهده اطلاعات بیشتر این صفحه را مطالعه کنید.
مارا به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *