اهمیت داشتن وبسایت
آبان ۲۵, ۱۳۹۲
رزومه و نمونه کارهای طراحی سایت
آبان ۱۷, ۱۳۹۴

پشتیبانی وبسایت
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

شاید شما وبسایت خوبی دارید که تنها نیاز به پشتیبانی و مدیریت محتوا داشته باشد ، یکی از خدمات ما برای شما پشتیبانی و ورود محتوا و بروزگردانی وب سایت شماست

پشتیبانی وبسایت

یکی از مهمترین فعالیت‌ها برای داشتن یک وبسایت خوب، بروزرسانی دوره‌ای و مدیریت محتوای سایت است. وقتی شما به مطالب وبسایتتان اهمیت نمی‌دهید چرا گوگل باید به وبسایت شما اهمیت بدهد و آن را در خطوط اولیه قرار دهد. بهترین گزینه‌ای که به شما کمک میکند تا وبسایت پربازدیدی داشته باشید ورود محتوای جدید و مناسب است که برای کاربر کارامد باشد. کارامدی عاملی است که یک محتوای خوب را از یک محتوای کپی شده جدا میکند و باعث میشود کاربر مجددا به وبسایت شما بازگردد.

بسیاری از مواقع شرکتها و صاحبان کسب‌وکار نیاز به یک متخصص وب دارند که وبسایت را بروز نگهدارد و مشکلات احتمالی آن را رفع کنند و از طرفی تمایلی به استخدام نیروی جدید ندارند، استخدام نیروی جدید  در مرحله اول نیاز به تبلیغات برای جذب نیروی‌های مستعد دارد. بحث مصاحبه کاری و دوره ازمایشی نیرو جدید نیست مرحله دوم است. تهیه سخت افزار لازم و میز و صندلی و آزاد کردن یک فضای خالی برای نیروی جدید در شرکت خود مشکلات بعدی است که همه و همه شروع کار نفر جدید بحساب می‌اید. بحث بیمه پرسنل هم که جای خود دارد.

اما میشود این نیروی متخصص را با هزینه بسیار کمتری نیست به موارد گفته شده بکار گرفت بدون اینکه لازم باشد استخدام شود و یا حتی در شرکت حضور داشته باشد، برای این منظور کافیست مشخص کنید چه مواردی برای پشتیبانی سایت نیاز دارید تا با یک هزینه مناسب یک نفر نیرو برای وبسایت شما بعنوان پشتیبان تعیین گردد که بصورت دورکاری وبسایت شما را مدیریت میکند و موارد انجام‌شده را بصورت دوره‌ای اعلام میکند

این خدمت بصورت دوره یک ماهه ارائه میگردد بنابراین میتوانید تنها درماه‌های شلوغ با استفاده از یک مدیر سایت سایت خودرا بروز نگهدارید و به اندازه همان یک ماه هزینه کنید. این یعنی خدمت مفید!

مارا به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *