پشتیبانی سایت

در این جا از طراحی سایت اصفهان  می خواهیم شما را با ویژگی های یک پشتیبانی سایت خوب در اصفهان آشنا کنیم. در این مدت تماس های زیادی از شرکت هایی داشتیم که سایتی برایشان طراحی شده بود اما از پشتیبانی سایت شان راضی نبودند و یا اینکه گروه طراحی سایتشان دیگر وجود نداشت و یا تغییر شغل داده بودند. ممکن بعضی از شرکت ها طراحی سایت شان را به کسی داده بودند که مثلا زمانی در اصفهان دانشجو بوده و آن شخص پس از اتمام تحصیلات دیگر در دسترس ایشان نیست. هر کسی که می‌خواهد وارد دنیای طراحی سایت شود باید بداند که مهمترین قسمت راه اندازی یک سایت پشتیبانی سایت می باشد در واقع یک سایت پس از اینکه طراحی شد و به مشتری تحویل داده شد تازه شروع کارش میباشد و از آنجا به بعد تازه موارد پشتیبانی و آموزش کار با محیط مدیریت سایت شروع میشود. اما اصل پشتیبانی سایت و هزینه‌های آن به چه صورت میباشد؟؟ بحث پشتیبانی سایت از آموزش شروع می شود در واقع شرکتی که سایتی برای شما طراحی می‌کند باید پس از طراحی و تحلیل سایت به شما محیط مدیریت آن را به صورت کامل تعلیم دهد به صورتیکه که کارمند شما با دانش محدود کامپیوتری خود بتواند کار با این محیط را یاد گرفته و از آن به بعد کلیه موارد مربوط به اضافه و کم کردن محصولات را خودش انجام دهد. اگر این تعلیم انجام نشود مشکلات زیادی برای طرفین سایت پیش می‌آید. بسیاری از مشتریان طراحی سایت در اصفهان باور دارند که پشتیبانی سایت یعنی اینکه هر زمان که نیازی به اضافه و کم کردن محصولات یا خدمات در سایت شد باید تیم طراحی سایت این کار را انجام دهد که این تفکر کاملا اشتباه است زیرا کلیه فعالیت‌های مربوط به اضافه کردن محصولات و خدمات در سایت جزو وظایف صاحب سایت میباشد اما در صورتی که در مورد آن توافق جداگانه ای با طراح سایت انجام شده باشد شرکت طراحی سایت موظف به انجام آن خواهد بود.  
پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت

 

برای بهره گیری از خدمات فوق العاده ما درپشتیبانی سایت همین الان قدام کنید.فقط کافی است که بر روی دکمه زیر( "بریف طراحی سایت" )کلیک کنید تا بتوانید به راحتی وارد بازار رقابتی دیجیتالی شوید و شانس رقابت با بهترین ها را داشته باشید.  

مدیریت و پشتیبانی سایت خود را به ما بسپارید

با خدمات پشتیبانی ما دیگر نیاز به استخدام مدیر سایت ندارید


و اما سوالی که اینجا پیش می آید این است که پس پشتیبانی سایت یعنی چه و چه وظایفی دارد؟؟
1- تعلیم مدیران سایت که بتوانند به راحتی با محیط مدیریت سایت کار کنند و تغییرات لازم را انجام دهند که البته این تغییرات شامل تغییرات گرافیکی مانند تغییر طراحی سایت یا چیدمان سایت نمی باشد زیرا این موارد نیازمند آموزش های حرفه ای تر می باشد. 2- رفع عیب و ایرادهای احتمالی که در طول یکسال ممکن است پیش بیاید مثل بالا نیامدن سایت در یک صفحه و یا وصل نشدن فرم سایت به درگاه های بانکی و مواردی از این قبیل. لازم به ذکر است این موارد زمانی بدون هزینه می بایست از طرف شرکت طراحی سایت به عنوان خدمات پشتیبانی انجام شود که این اشتباه از طرف صاحب سایت نباشد چرا که اگر مشتری در قسمتی از سایت تغییری ایجاد کند که باعث به هم ریختن چیدمان یا پاک شدن قسمتی از سایت شود شرکت طراح سایت می تواند در ازای درست کردن این مشکل درخواست وجه نماید که البته معمولا تا یک یا دو مورد را شرکت می‌تواند چشم‌پوشی کند. 3- گرفتن بکاپ های هفتگی یا ده روزه یا ماهانه نیز از جمله وظایف شرکت طراحی سایت می باشد که باید به عنوان پشتیبانی به مشتریان خود ارائه دهد تا در صورت بروز مشکل به واسطه اشتباهات اپراتور سایت و یا حتی هک شدن سایت بتوان اطلاعات اولیه را برگرداند . در واقع پشتیبان سایت باید تکیه‌گاه امن اینترنتی برای یک شرکت باشد که بتواند هم مشکلات و عیوب احتمالی را رفع کند و هم با بروز مشکلی در سایت بتواند علل و عوامل بروز حادثه را شناسایی کرده و از بروز مجدد آنها جلوگیری کند یک تیم طراحی سایت شرکتی در اصفهان چنانچه با تجربه ای باشد می‌تواند در دوران پشتیبانی با ارائه مشاوره های خوب و به موقع و لازم ، شما را از تغییرات بازار و موقعیت های جدیدی که به واسطه پیشرفت دنیای تکنولوژی ایجاد می‌شود آگاه کند و باعث پیشرفت و بهبود هرچه بیشتر یک کسب و کار بشود. البته ارائه دادن مشاوره جهت بهبود سایت از وظایف پشتیبانی سایت تیم طراحی نیست ولی شرکت‌های خوب طراحی سایت این خدمات را ارائه می دهند.از دیگر مواردی که صاحبان سایت میتوانند از شرکت طراحی سایتشان خدمات بگیرند .مواردی همچون  سئو سایت در اصفهان میباشد که آن هم از موارد بسیار مهم در امر طراحی سایت و تجارت الکترونیک میباشد. به همه شرکت‌های فعال در اصفهان توصیه می کنیم از شرکت های معتبر طراحی سایت در اصفهان که دارای سابقه و تجربه کافی در این زمینه هستند خدمات بگیرند تا در آینده به مشکل برخورد نکنند.
پشتیبانی سایت در اصفهان

پشتیبانی سایت در اصفهان