برنامه نویسی اختصاصی سایت
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
سایر خدمات
دی ۷, ۱۳۹۵

سیستم مدیریت محتوا

سیستم مدیریت محتوا

وب سایت های طراحی شده توسط تیم ما کاملا پویا بوده و قابلیت مدیریت آنلاین دارد که به راحتی امکان ویرایش و بروزرسانی دارد. سهولت استفاده از نرم افزار مدیریت سایت به قدری است که با یک جلسه آموزش ، مدیر سایت میتواند به سادگی سایت را مدیریت کند

سیستم مدیریت محتوا به این معناست که کاربر میتواند بدون اطلاع از دانش فنی خاصی وبسایت را مدیریت کند، منو هارا کم و زیاد کند یا مطالب را تغییر دهد یا عکس ها را عوض کند. این سیستم براحتی امکان تغییر محتوای سایت را از طریق یک پنل مدیریتی فراهم میکند و همه چیز را در اختیار مدیر سایت قرار میدهد .

مدریت محتوا یک سیستم نرم‌افزاری است که ابزارهای از پیش آماده‌ای برای نوشتن مطالب، درج تصاویر و پیوندها و به‌طور کلی مدیریت یک یا چند وب‌سایت دارد و به کاربران اجازه می‌دهد حتی با دانشی اندک در زمینه‌ی زبان‌های برنامه‌نویسی وب یا زبان‌های نشانه‌گذاری، محتوای وب‌سایت خود را به سادگی ایجاد و مدیریت کنند.

یک سیستم مدیریت محتوای وب قوی، امکان مشارکت چندین نویسنده را برای مدیریت نوشته‌ها، اسناد و خروجی‌ها در یک وب‌سایت فراهم می‌کند. بیشتر سیستم‌های مدیریت محتوای وب، از یک مخزن محتوا یا پایگاه‌داده برای ذخیره‌کردن محتوای صفحه، ابرداده‌ها و اطلاعات دیگری که ممکن است برای سیستم لازم باشد استفاده می‌کنند.

سیستم مدیریت محتوای وب به کاربران غیرفنی اجازه می‌دهد با کمی آموزش، وب‌سایت خود را تغییر دهند. این سیستم‌ها معمولاً نیاز به یک مدیر سیستم و یا یک توسعه‌دهنده‌ی وب (برای راه‌اندازی و افزودن ویژگی‌ها) دارند، اما در درجه‌ی اول، ابزاری برای افراد غیرفنی به شمار می‌روند تا با استفاده از آن بتوانند وب‌سایت خود را نگهداری و مدیریت کنند.

 

مارا به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *