طراحی سایت داینامیک
در بخش دانشنامه
95. 10. 26
بازدید: 1001

طراحی یک سایت داینامیک

طراحی سایت های پویا و داینامیک امروزه بسیار متداول شده است و عدمه بازار طراحی را در اختیار گرفته. این وب سایتها با استفاده از زبانهای برنامه نویسی به اضافه بانکهای اطلاعاتی به وجود می آیند و اجرا میشوند.بانک اطلاعاتی مهمترین بخش یک وبسایت داینامیک است که بشما امکان تغییر،اضافه و حذف میدهد.

ادامه مطلب: طراحی یک سایت داینامیک
مهمترین قسمتهای طراحی سایت
در بخش دانشنامه
95. 10. 26
بازدید: 980

مهمترین قسمتهای طراحی سایت

طراحان سایت همیشه بدنبال طراحی سایتی جذاب و کارآمد هستند که دسترسی آسانی فراهم کند تا بتوان بازدیدکننده را برای صرف وقت بیشتر در سایت متقاعد کرد.طراحی چنین سایتی نیازمند طراحی گرافیک خوب، ساختاری بروز، قالبی مناسب با موضوع سایت و مطالبی دارای محوریت یکسان و کارا است. براین اساس مهمترین قسمتها در طراحی سایت شامل دسته‌بندی‌های زیر است : 

ادامه مطلب: مهمترین قسمتهای طراحی سایت
بهینه سازی برای موتور‌های جستجو
در بخش دانشنامه
95. 10. 25
بازدید: 1240

بهینه‌سازی برای موتور‌های جستجو

یکی از دلایل مهم برای طراحی سایت ، حضور در بازار اینرنتی و جذب مشتریان اینترنتی می‌باشد. بازار برزگی که گردش مالی نجومی دارد. برای جذب مشتریان در این بازار باید وبسایت شما بازدید کننده داشته باشد. یکی از مهمترین روشهای افزایش بازدید موتور‌های جستجو هستند. در طراحی سایت برای کسب رتبه بهتر هنگام جستجو و کسب مخاطبان بیشتر به صورت هدفمند ( کسب مخاطبانی که واقعا به دنبال خدمات ما هستند ) از موتورهای جستجو ، بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو امری لازم و ضروریست .

ادامه مطلب: بهینه‌سازی برای موتور‌های جستجو
تفاوت سایت استاتیک و داینامیک
در بخش دانشنامه
95. 10. 25
بازدید: 976

تفاوت طراحی سایت پویا و ایستا

حتما تا بحال شنیده‌اید که گفته میشود یک وبسایت پویا یا داینامیک طراحی شده و یا یک وبسایت ایستا یا استاتیک طراحی شده، اما با مفهوم کلی این دو نوع طراحی سایت آشنا نیستید. در این نوشته قصد داریم این دو مفهوم را برای شما شرح دهیم.

دو نوع طراحی سایت وجود دارد  :

ادامه مطلب: تفاوت طراحی سایت پویا و ایستا
انتخاب یک طراح سایت
در بخش دانشنامه
95. 10. 22
بازدید: 2982

انتخاب یک طراح سایت (بخش دوم)

۴- بدانید که وب‌سایت شما چگونه ساخته می‌شود:
اطمینان حاصل کنید طراحی را انتخاب می‌کنید که وب‌سایت شمارا با یک CMS (سیستم مدیریت محتوای وب‌سایت) طراحی کرده است و یا می‌تواند به شما در انتخاب یک سیستم مدیریت محتوای وب‌سایت کمک کند . ” به دنبال شرکت‌هایی باشید که در ساخت سایت‌ها در CMS یا نرم‌افزاری که به شما پیشنهاد می‌دهند تخصص دارد.

ادامه مطلب: انتخاب یک طراح سایت (بخش دوم)
انتخاب یک طراح سایت مناسب
در بخش دانشنامه
95. 10. 22
بازدید: 2703

انتخاب یک طراح سایت (بخش اول)

انتخاب یک طراح سایت یا یک شرکت طراحی سایت ،اولین و مهمترین بخش یک طراحی سایت است چرا که از آغاز کار طراحی باید با طراح خود در ارتباط باشید و هر لحظه برای ایجاد یک تغییر یا رفع عیوب احتمالی به وی مراجع کنید ، و این روند ادامه دارد تا روزی که نیت یک طراحی جدید کنید. بنابراین با دقت موارد زیر را در نظر بگیرید و سپس انتخاب کنید  :

ادامه مطلب: انتخاب یک طراح سایت (بخش اول)

پشتیبانی سایت

برو بالا

کلمات کلیدی : طراحی سایت اصفهان , طراحي سايت اصفهان , طراحی سایت اصفهان ارزان , طراح سایت اصفهان , طراحی سایت در اصفهان , طراحی وب سایت اصفهان , شرکت طراحی سایت اصفهان , آموزش طراحی سایت اصفهان , طراحي سايت در اصفهان , طراحی سایت حرفه ای,طراحی وب سایت در اصفهان , طراحان وب سایت در اصفهان , طراح وب سایت در اصفهان , وب سایت اصفهان , آموزش طراحی وب سایت در اصفهان , شرکت طراحی وب سایت در اصفهان , استخدام طراح وب سایت در اصفهان , شرکتهای طراحی وب سایت در اصفهان ,ایجاد سایت, ایجاد سایت رایگان با پسوند Com , ایجاد سایت رایگان با پسوند Ir , ایجاد سایت در گوگل , ایجاد سایت رایگان در گوگل , ایجاد سایت رایگان فارسی , ایجاد سایت جدید , ایجاد سایت شخصی , ایجاد سایت اینترنتی ,طراح سایت خانم طراحی سایت توسط خانم, ایجاد سایت تبلیغاتی,راه اندازی وب سایت در اصفهان,سئو اصفهان , سئو سایت اصفهان , طراحی سایت وکالت طراحی سایت برای وکلا طراحی سایت حقوقی آموزش سئو اصفهان , سئو در اصفهان ,خرید سایت ,خرید سایت اینترنتی, خرید سایت رایگان ,خرید سایت فروشگاه اینترنتی ,خرید سایت Ir, خرید سایت ارزان ,خرید سایت اماده, خرید سایت فروشگاهی, فروش سایت ,فروش سایت آماده, فروش سایت موزیک, فروش سایت تبلیغاتی, فروش سایت دانلود ,فروش سایت فیلم ,فروش سایت ایران خودرو, فروش سایت سایپا ,فروش سایت ساز, فروش سایت املاک, ساخت وب سایت