محتوای همیشه سبز
در بخش دانشنامه
96. 09. 12
بازدید: 2341

محتوای همیشه سبز

اگر شما محتوایی خلق کرده‌اید که بدون در نظرگرفتن زمان وکهنگی، همواره برای مخاطبان جذاب و آموزنده باشد، شما یک محتوای همیشه سبز تولید کرده‌اید. محتوای همیشه سبز یا همان Evergreen Content بدون کهنگی و قدیمی شدن همیشه مورد نیاز هستند، این گونه محتواها گاها با برنامه قبلی تولید می‌شود اما جالب است بدانید بسیاری مواقع این محتواها کاملا تصادفی تولید می‌شوند.

ادامه مطلب: محتوای همیشه سبز
تبلیغ‌نویسی صفحه محصول سایت
در بخش دانشنامه
96. 08. 11
بازدید: 2307

تبلیغ‌نویسی صفحه محصول سایت

متنی که در صفحه محصول مینویسید می‌تواند شما را ثروتمند کند. اگر با اصول  تبلیغ‌نویسی و کپی‌رایتینگ آشنا باشید می‌توانید صفحات بسیار کارامد تری در سایت ایجاد کنید که نرخ تبدیل بالاتری دارند و فروش سایت را افزایش دهید. دراینجا به ۵ سوال کلیدی درباره تبلیغ‌نویسی برای صفحه محصول سایت و پاسخ‌ آن‌ها می‌پردازیم.

 

ادامه مطلب: تبلیغ‌نویسی صفحه محصول سایت
 تحلیل رفتار بازدیدکننده
در بخش دانشنامه
96. 08. 08
بازدید: 2334

مشاهده و تحلیل رفتار بازدیدکننده در سایت

فرض کنید شما یک فروشگاه واقعی در یکی از خیابان‌های شهر دارید و باید این فروشگاه را مدیریت کنید و فروشش را افزایش دهید ولی اصلا حق ندارید داخل فروشگاهحضور داشته‌باشید، حق ندارید ببینید که بازدیدکنندگان این فروشگاه به کدام قسمت‌ها مراجعه می‌کنند و جلوی چه محصولاتی متوقف می‌شوند و کدام قسمت برایشان جذاب‌تر است. بهبود فروشگاه بدون تحلیل رفتار خریداران، تقریباً غیرممکن است.

ادامه مطلب: مشاهده و تحلیل رفتار بازدیدکننده در سایت
بررسی وضعیت سئوی رقبا
در بخش دانشنامه
96. 08. 06
بازدید: 2406

چگونه وضعیت سئوی سایت‌های رقیب را بررسی کنیم؟

یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های روند سئوی هر وب‌سایتی، تحلیل و بررسی سئو سایت رقبا است. این فرآیند، باید اهداف سئوی شما را تعیین کرده و به شما در تدوین استراتژی‌های کلیِ سئوی سایت‌تان کمک کند.

بسته به نوع، حوزه و چشم‌انداز کسب و کار، این تحلیل می‌تواند بسیار پیچیده باشد. چرا؟ زیرا عوامل و فاکتورهای بسیاری وجود دارند که در هنگام تحلیل و بررسی سئو سایت رقیب باید در نظر گرفته شوند؛ و اگر راستش را بخواهید در حال حاضر این فاکتورها، بیش‌تر از هر زمان دیگری هستند.

ادامه مطلب: چگونه وضعیت سئوی سایت‌های رقیب را بررسی کنیم؟
در بخش دانشنامه
96. 08. 01
بازدید: 2382

صفحه فرود یا Landing Page چیست؟ 

همان طور که حدس زده‌اید، صفحه فرود یا Landing Page، صفحه‌ای ساده و مجزا در وب‌سایت شماست که به هدف جذب کاربر یا یک تبدیل (Conversion) ساده ایجاد شده است. دلیل این نامگذاری این است که کاربر اولین بار با این صفحه مواجه شده یا به اصطلاح روی آن فرود می‌آید؛ درست مانند یک مسافر که اولین مقصدش باند فرودگاه است و بعد از پیاده شدن از هواپیما، مجال بازدید از شهر را خواهد داشت.

ادامه مطلب: صفحه فرود چیست؟ لندینگ پیج - Landing Page
الگوریتم گوگل برای مطالب بی ‌کیفیت
در بخش دانشنامه
96. 07. 22
بازدید: 2237

روش گوگل برای تشخیص مطلب بی کیفیت

برای بررسی این موضوع می‌توان فهرستی بلند بالایی از معیارهای مختلف در نظر گرفت؛ جزئیاتی نظیر رفتار کاربران، سرعت بارگذاری صفحات و یا غلط‌های املایی از جمله این موارد هستند؛ اما آنچه باید در نظر داشت این است که گوگل معمولاً به طور رسمی از معیارها و به‌روزرسانی‌های خود صحبت نمی‌کند و بسیاری از الگوریتم‌های گوگل به شکل یک راز مگوی باقی مانده‌اند.

ادامه مطلب: روش گوگل برای تشخیص مطلب بی کیفیت

پشتیبانی سایت

برو بالا

کلمات کلیدی : طراحی سایت اصفهان , طراحي سايت اصفهان , طراحی سایت اصفهان ارزان , طراح سایت اصفهان , طراحی سایت در اصفهان , طراحی وب سایت اصفهان , شرکت طراحی سایت اصفهان , آموزش طراحی سایت اصفهان , طراحي سايت در اصفهان , طراحی سایت حرفه ای,طراحی وب سایت در اصفهان , طراحان وب سایت در اصفهان , طراح وب سایت در اصفهان , وب سایت اصفهان , آموزش طراحی وب سایت در اصفهان , شرکت طراحی وب سایت در اصفهان , استخدام طراح وب سایت در اصفهان , شرکتهای طراحی وب سایت در اصفهان ,ایجاد سایت, ایجاد سایت رایگان با پسوند Com , ایجاد سایت رایگان با پسوند Ir , ایجاد سایت در گوگل , ایجاد سایت رایگان در گوگل , ایجاد سایت رایگان فارسی , ایجاد سایت جدید , ایجاد سایت شخصی , ایجاد سایت اینترنتی ,طراح سایت خانم طراحی سایت توسط خانم, ایجاد سایت تبلیغاتی,راه اندازی وب سایت در اصفهان,سئو اصفهان , سئو سایت اصفهان , طراحی سایت وکالت طراحی سایت برای وکلا طراحی سایت حقوقی آموزش سئو اصفهان , سئو در اصفهان ,خرید سایت ,خرید سایت اینترنتی, خرید سایت رایگان ,خرید سایت فروشگاه اینترنتی ,خرید سایت Ir, خرید سایت ارزان ,خرید سایت اماده, خرید سایت فروشگاهی, فروش سایت ,فروش سایت آماده, فروش سایت موزیک, فروش سایت تبلیغاتی, فروش سایت دانلود ,فروش سایت فیلم ,فروش سایت ایران خودرو, فروش سایت سایپا ,فروش سایت ساز, فروش سایت املاک, ساخت وب سایت