الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل
در بخش دانشنامه
97. 04. 10
بازدید: 1525

الگوریتم جدید مرغ مگس خوار گوگل

 

در این مقاله می‌خواهیم کمی در زمان سفر کنیم. اما راه درازی نمی‌رویم، در این سفر به همین 11-12 سال قبل سری می‌زنیم و خواهیم دید که از آن زمان تا بکنون جستجو با گوگل دچار تحولاتی شده است. بعد از آن با یکی از الگوریتم‌های گوگل به نام مرغ مگس خوار آشنا میشویم. در ادامه آقای مرغ مگس‌خوار همسفر ما شده و از علایقش به رفتار یوزرها می‌گوید، نکاتی راجع به سئو را گوش زد می‌کند و تصویر آینده را برای ما میکشد. اگر اهل سفرهای جالب هستید و می‌خواهید دانسته های مفید و به درد بخوری را کاسب شوید، با ما همراه شوید

ادامه مطلب: الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل
استارت آپ یعنی چه
در بخش دانشنامه
97. 03. 30
بازدید: 1597

استارت آپ یعنی چه؟

بعد از اینکه چندین بار با کلمه ی استارت آپ درجاهای مختلف روبرو شدم و معنای درست و کاملی از آن در ذهنم تداعی نشد، تصمیم گرفتم در مجموعه ی نوین مقاله ای برای شما آماده کنم که به صورت خیلی جامع و کامل استارت آپ رو از اول تعریف میکنه.

در این مقاله نویسنده سعی کرده از سیر تا پیاز استارت آپ رو برای شما بازگو کنه بطوریکه بعد از مطالعه ی آن ابزارهای لازم برای شروع استارت‌ آپ و ایجاد یک کسب‌ و‌کار استارت‌ آپی را یاد خواهید گرفت.

لازم به دکر است که این مقاله تنها قدم اول یک مجموعه در حال رشد و توسعه است و در روزهای آینده، قدم‌های دیگر استارتاپ را با هم برمی‌داریم.

ادامه مطلب: استارت آپ یعنی چه؟
انتخاب فروشگاه ساز
در بخش دانشنامه
97. 02. 31
بازدید: 1666

انتخاب یک فروشگاه ساز مناسب

یادم هست که زمانی که شروع به کار طراحی وب سایت کردم ، یعنی حدود سال ۸۶ ، چیزی به اسم فروشگاه اینترنتی نبود . در آن زمان اگر کسی قصد راه اندازی سیستم فروشگاهی بصورت اینترنتی داشت ، قطعا باید هزینه و زمان زیادی صرف میکرد. البته در نهایت هم چیز خیلی خارق‌العاده‌ای از آب درنمی‌آمد و مثلا چیزی به اسم فیلتر وجود نداشت.

امروزه اما همه چیز خیلی متفاوت از قبل شده است.اسکریپت‌های آماده زیادی هست که بصورت آماده کار فروشگاه اینترنتی را خیلی حرفه ای انجام می‌دهند و گزینه‌های زیادی برای مدیریت بهتر دارند. این نرم افزارها صرفا برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی تولید و بهینه‌سازی شده اند و با چند کلیک ساده و دانش فنی مناسب میتوان براحتی آن را نصب و تنظیم کرد.

ادامه مطلب: فروشگاه اینترنتی و انواع آن
رپورتاژ آگهی
در بخش دانشنامه
97. 02. 04
بازدید: 1578

رپورتاژ آگهی یعنی چه؟

رپورتاژ آگهی امروزه واژه‌ای است که بسیار پرکاربرد شده و حتما تا بحال به گوش شما خورده است یا در فضا اینترنت به آن برخورد کرده‌اید.اما رپورتاژ اگهی واقعا چیست و چه کاربردی دارد.

در یک مثال ساده میتوان گفت رپورتاژ آگهی یک روش تبلیغات و بازاریابی نوین است. بسیاری از کسب و کارها، به خصوص تجارت‌های اینترنتی، از این روش تبلیغاتی برای بهبود وضعیت خود در بازار اینترنیت استفاده می کنند. در ادامه با هم این مبحث را بررسی می‌کنیم.

ادامه مطلب: رپورتاژ آگهی یعنی چه؟
بک لینک
در بخش دانشنامه
97. 01. 19
بازدید: 1735

تاثیر بک لینک بر سئوی سایت

از نظر موتورهای جستجو لینکها حکم معرف را دارند. وقتی سایت A به سایت B  لینک بدهد درواقع اعلام کرده که این لینک از سایت B محتوای خوبی دارد که من به شما معرفی میکنم. بنابراین موتورهای جستجو لبنکها را به عنوان معیاری برای بررسی ارزشمندی سایتها در نظر میگیرد. با استفاده از الگوریتمهای هوشمند، متن لینک را بخوبی بررسی میکند و اطلاعات دریافتی از آنرا طبقه بندی میکند. متن هر لینک شامل آدرس مقصد ، انکر تکست ، نوع انتقال و ارزش سایت مقصد است. در ادامه این موارد را بررسی میکنیم.

ادامه مطلب: تاثیر بک لینک بر سئوی سایت
ریدایرکت 301 چیست
در بخش دانشنامه
96. 09. 21
بازدید: 2543

 

ریدایرکت 301 چیست وچه اهمیتی در سئو دارد ؟ 

بطور خلاصه گاهی لازم است بازدیدکننده یک صفحه سایت را به دلیل خاصی به آدرس دیگری هدایت کنیم ،برای این کار از ریدایرکت‌ها استفاده می‌کنیم که انواع مختلفی دارد. در واقع معنی کلمه ریدایرکت یعنی هدایت مجدد.

algorithm updates

ادامه مطلب: ریدایرکت 301 چیست وچه اهمیتی در سئو دارد ؟

پشتیبانی سایت

برو بالا

کلمات کلیدی : طراحی سایت اصفهان , طراحي سايت اصفهان , طراحی سایت اصفهان ارزان , طراح سایت اصفهان , طراحی سایت در اصفهان , طراحی وب سایت اصفهان , شرکت طراحی سایت اصفهان , آموزش طراحی سایت اصفهان , طراحي سايت در اصفهان , طراحی سایت حرفه ای,طراحی وب سایت در اصفهان , طراحان وب سایت در اصفهان , طراح وب سایت در اصفهان , وب سایت اصفهان , آموزش طراحی وب سایت در اصفهان , شرکت طراحی وب سایت در اصفهان , استخدام طراح وب سایت در اصفهان , شرکتهای طراحی وب سایت در اصفهان ,ایجاد سایت, ایجاد سایت رایگان با پسوند Com , ایجاد سایت رایگان با پسوند Ir , ایجاد سایت در گوگل , ایجاد سایت رایگان در گوگل , ایجاد سایت رایگان فارسی , ایجاد سایت جدید , ایجاد سایت شخصی , ایجاد سایت اینترنتی ,طراح سایت خانم طراحی سایت توسط خانم, ایجاد سایت تبلیغاتی,راه اندازی وب سایت در اصفهان,سئو اصفهان , سئو سایت اصفهان , طراحی سایت وکالت طراحی سایت برای وکلا طراحی سایت حقوقی آموزش سئو اصفهان , سئو در اصفهان ,خرید سایت ,خرید سایت اینترنتی, خرید سایت رایگان ,خرید سایت فروشگاه اینترنتی ,خرید سایت Ir, خرید سایت ارزان ,خرید سایت اماده, خرید سایت فروشگاهی, فروش سایت ,فروش سایت آماده, فروش سایت موزیک, فروش سایت تبلیغاتی, فروش سایت دانلود ,فروش سایت فیلم ,فروش سایت ایران خودرو, فروش سایت سایپا ,فروش سایت ساز, فروش سایت املاک, ساخت وب سایت