الگوریتم موبایل گدون
در بخش دانشنامه
97. 05. 18
بازدید: 214

الگوریتم موبایل گدون

الگوریتم موبایل گدون از دیگر الگوریتم هایی است که شرکت گوگل در اسفند ماه سال 1393 اعلام کرد که این الگوریتم را منتشر خواهد کرد و نهایتاً در اردیبهشت ماه سال 1394 انتشار یافت و هدف از انتشارش، انطباق دادن وب سایت ها با موبایل و تبلت ها میباشد.

ادامه مطلب: الگوریتم موبایل گدون
سئو چیست
در بخش دانشنامه
97. 05. 14
بازدید: 245

سئو چیست؟ هرآنچه که باید درمورد آن بدانید.

سایت بدون سئو مانند انسانی است، در اعماق چاهی که صدایش به جایی نمیرسد. اگر مقداری سئو بلد باشیم میتوانیم صدای خود را به همه کسانی که به دنبال مطالب شما میگردند برسانیم. در این مقاله قصد داریم تکنیک های سئو و انواع آنرا شرح دهیم. در ادامه با سئوی کلاه سفید،سیاه و خاکستری آشنا میشویم.

 

ادامه مطلب: سئو چیست؟
الگوریتم کبوتر گوگل
در بخش دانشنامه
97. 04. 30
بازدید: 330

الگوریتم کبوتر چیست؟


ایتدا این‌کار ساده را انجام دهید قبل از ادامه دادن این مقاله ، لحظه‌ای مرورگرتان را باز کنید و جمله ی "رستوران های نزدیک به من" را در گوگل سرچ بکنید؛ دیدید؟؟ گوگل خود نزدیک‌ترین رستوران هارا را شناسایی کرده و به همراه مختصات به شما نشان می‌دهد. این الگوریتم کبوتر گوگل است.
گوگل تصمیم گرفته است که بعد از حیوانات پاندا، مرغ مگس خوار و پنگوئن ، این بار کبوتر را به حیات وحشش اضافه کند. به این خاطر است که ما راجع به این موضوع صحبت میکنیم و رابطه‌ی آن با موضوع سئوی لوکال را بررسی خواهیم کرد.

ادامه مطلب: الگوریتم کبوتر گوگل چیست؟
الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل
در بخش دانشنامه
97. 04. 10
بازدید: 445

الگوریتم جدید مرغ مگس خوار گوگل

 

در این مقاله می‌خواهیم کمی در زمان سفر کنیم. اما راه درازی نمی‌رویم، در این سفر به همین 11-12 سال قبل سری می‌زنیم و خواهیم دید که از آن زمان تا بکنون جستجو با گوگل دچار تحولاتی شده است. بعد از آن با یکی از الگوریتم‌های گوگل به نام مرغ مگس خوار آشنا میشویم. در ادامه آقای مرغ مگس‌خوار همسفر ما شده و از علایقش به رفتار یوزرها می‌گوید، نکاتی راجع به سئو را گوش زد می‌کند و تصویر آینده را برای ما میکشد. اگر اهل سفرهای جالب هستید و می‌خواهید دانسته های مفید و به درد بخوری را کاسب شوید، با ما همراه شوید

ادامه مطلب: الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل
استارت آپ یعنی چه
در بخش دانشنامه
97. 03. 30
بازدید: 491

استارت آپ یعنی چه؟

بعد از اینکه چندین بار با کلمه ی استارت آپ درجاهای مختلف روبرو شدم و معنای درست و کاملی از آن در ذهنم تداعی نشد، تصمیم گرفتم در مجموعه ی نوین مقاله ای برای شما آماده کنم که به صورت خیلی جامع و کامل استارت آپ رو از اول تعریف میکنه.

در این مقاله نویسنده سعی کرده از سیر تا پیاز استارت آپ رو برای شما بازگو کنه بطوریکه بعد از مطالعه ی آن ابزارهای لازم برای شروع استارت‌ آپ و ایجاد یک کسب‌ و‌کار استارت‌ آپی را یاد خواهید گرفت.

لازم به دکر است که این مقاله تنها قدم اول یک مجموعه در حال رشد و توسعه است و در روزهای آینده، قدم‌های دیگر استارتاپ را با هم برمی‌داریم.

ادامه مطلب: استارت آپ یعنی چه؟
انتخاب فروشگاه ساز
در بخش دانشنامه
97. 02. 31
بازدید: 683

انتخاب یک فروشگاه ساز مناسب

یادم هست که زمانی که شروع به کار طراحی وب سایت کردم ، یعنی حدود سال ۸۶ ، چیزی به اسم فروشگاه اینترنتی نبود . در آن زمان اگر کسی قصد راه اندازی سیستم فروشگاهی بصورت اینترنتی داشت ، قطعا باید هزینه و زمان زیادی صرف میکرد. البته در نهایت هم چیز خیلی خارق‌العاده‌ای از آب درنمی‌آمد و مثلا چیزی به اسم فیلتر وجود نداشت.

امروزه اما همه چیز خیلی متفاوت از قبل شده است.اسکریپت‌های آماده زیادی هست که بصورت آماده کار فروشگاه اینترنتی را خیلی حرفه ای انجام می‌دهند و گزینه‌های زیادی برای مدیریت بهتر دارند. این نرم افزارها صرفا برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی تولید و بهینه‌سازی شده اند و با چند کلیک ساده و دانش فنی مناسب میتوان براحتی آن را نصب و تنظیم کرد.

ادامه مطلب: فروشگاه اینترنتی و انواع آن

پشتیبانی سایت

برو بالا

کلمات کلیدی : طراحی سایت اصفهان , طراحي سايت اصفهان , طراحی سایت اصفهان ارزان , طراح سایت اصفهان , طراحی سایت در اصفهان , طراحی وب سایت اصفهان , شرکت طراحی سایت اصفهان , آموزش طراحی سایت اصفهان , طراحي سايت در اصفهان , طراحی سایت حرفه ای,طراحی وب سایت در اصفهان , طراحان وب سایت در اصفهان , طراح وب سایت در اصفهان , وب سایت اصفهان , آموزش طراحی وب سایت در اصفهان , شرکت طراحی وب سایت در اصفهان , استخدام طراح وب سایت در اصفهان , شرکتهای طراحی وب سایت در اصفهان ,ایجاد سایت, ایجاد سایت رایگان با پسوند Com , ایجاد سایت رایگان با پسوند Ir , ایجاد سایت در گوگل , ایجاد سایت رایگان در گوگل , ایجاد سایت رایگان فارسی , ایجاد سایت جدید , ایجاد سایت شخصی , ایجاد سایت اینترنتی ,طراح سایت خانم طراحی سایت توسط خانم, ایجاد سایت تبلیغاتی,راه اندازی وب سایت در اصفهان,سئو اصفهان , سئو سایت اصفهان , طراحی سایت وکالت طراحی سایت برای وکلا طراحی سایت حقوقی آموزش سئو اصفهان , سئو در اصفهان ,خرید سایت ,خرید سایت اینترنتی, خرید سایت رایگان ,خرید سایت فروشگاه اینترنتی ,خرید سایت Ir, خرید سایت ارزان ,خرید سایت اماده, خرید سایت فروشگاهی, فروش سایت ,فروش سایت آماده, فروش سایت موزیک, فروش سایت تبلیغاتی, فروش سایت دانلود ,فروش سایت فیلم ,فروش سایت ایران خودرو, فروش سایت سایپا ,فروش سایت ساز, فروش سایت املاک, ساخت وب سایت