استفاده از متا تگ
در بخش دانشنامه
98. 02. 23
بازدید: 30

 اهمیت استفاده از تگ ها در محتوای سایت


برای نوشتن یک محتوا و متن جدید برای سایت خود ، به شما پیشنهاد می شود تا از تگ های عنوان H2، H1 و ... که برای شما تعریف شده است برای تیترهای موجود در متن خود از آن استفاده نمایید.
افزودن تیترها در متن برای تشکیل یک ساختار کلی در متن به شما کمک می کند و همین موضوع سبب می شود تا مخاطب ورودی به سایت شما به سادگی به مطالب مورد نیاز خود دست یابد. و علاوه بر این موضوع موتورهلی جست و جو نیز راحت تر موضوع مطلب شما را تشخیص داده و به همین سبب کاربران بیشتری را به سوی سایت شما راهنمایی می کنند.

 

ادامه مطلب: اهمیت استفاده ازمتا تگ محتوای سایت در سئو
افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه الکسا
در بخش دانشنامه
97. 09. 11
بازدید: 830

نسخه کامل برای افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه الکسا

 در دوره فعلی بسیاری از کسب وکارها،مشاغل و سازمان‌ها،بخشی از وظایف خود را از طریق یک وب سایت انجام میدهند. وبسایتی که خدمات و محصولاتشان را معرفی کند یا زمانبندی و الویت انجام کارها را مشخص کرده و یا حتی صرفا بصورت اطلاع رسانی و خبری از آن استفاده میکنند. درواقع در عصر فعلی ، هر کسب وکاری که به هر روش خود را بسمت اینترنتی شدن سوق ندهد بزودی با کاهش شدید مخاطب و مشتریان روبرو خواهد بود. اما مهم‌ترین نکته بعد از طراحی سایت برای خودتان این است که چطور میتوان مخاطبان سایت را زیاد کرد و یا اصطلاح عامیانه تر این که چطور بازدید سایت را بالا برد ؟ 

ادامه مطلب: نسخه کامل برای افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه الکسا
پست مهمان چیست؟
در بخش دانشنامه
97. 07. 05
بازدید: 1732

 

پست مهمان چیست؟

اگر شما تولید کننده محتوا باشید یا صاحب وبسایت یا وبلاگی برای خود باشید احتمالا با کلمه « پست مهمان» برخورد کرده اید. بطور معمولی وقتی نویسنده یا تولید کننده محتوا ، مطلبی را برای سایتی بنویسد که مالک آن سایت نیست و در آنجا هم فعالیتی ندارد ، به این نوشته پست مهمان گفته میشود. در واقع برای یک سایت دیگر تولید محتوا کرده است.

اینطور بگوییم که پست مهمان فرصتی بسیار خوبی برای انتقال تجربه و اشتراک با دیگران است که از سوی دیگر فرصت خوبی برای افزایش ترافیک هر دو وب‌سایت‌ است. علاوه بر اینها نوشتن پست مهمان شما را بعنوان یک کارشناس و یک اهل فن پیش مخاطبان سایت مقصد جلوه میدهد و باعث شناخته شدن شما میان فعالان آن حوزه میگردد. همچنین ارتباط موثری میان شما و مخاطبین سایت مقصد میتواند ایجاد کند.

ادامه مطلب: پست مهمان چیست؟
الگوریتم موبایل گدون
در بخش دانشنامه
97. 05. 18
بازدید: 1348

الگوریتم موبایل گدون

الگوریتم موبایل گدون از دیگر الگوریتم هایی است که شرکت گوگل در اسفند ماه سال 1393 اعلام کرد که این الگوریتم را منتشر خواهد کرد و نهایتاً در اردیبهشت ماه سال 1394 انتشار یافت و هدف از انتشارش، انطباق دادن وب سایت ها با موبایل و تبلت ها میباشد.

ادامه مطلب: الگوریتم موبایل گدون
سئو چیست
در بخش دانشنامه
97. 05. 14
بازدید: 1360

سئو چیست؟ هرآنچه که باید درمورد آن بدانید.

سایت بدون سئو مانند انسانی است، در اعماق چاهی که صدایش به جایی نمیرسد. اگر مقداری سئو بلد باشیم میتوانیم صدای خود را به همه کسانی که به دنبال مطالب شما میگردند برسانیم. در این مقاله قصد داریم تکنیک های سئو و انواع آنرا شرح دهیم. در ادامه با سئوی کلاه سفید،سیاه و خاکستری آشنا میشویم.

 

ادامه مطلب: سئو چیست؟
الگوریتم کبوتر گوگل
در بخش دانشنامه
97. 04. 30
بازدید: 1400

الگوریتم کبوتر چیست؟


ایتدا این‌کار ساده را انجام دهید قبل از ادامه دادن این مقاله ، لحظه‌ای مرورگرتان را باز کنید و جمله ی "رستوران های نزدیک به من" را در گوگل سرچ بکنید؛ دیدید؟؟ گوگل خود نزدیک‌ترین رستوران هارا را شناسایی کرده و به همراه مختصات به شما نشان می‌دهد. این الگوریتم کبوتر گوگل است.
گوگل تصمیم گرفته است که بعد از حیوانات پاندا، مرغ مگس خوار و پنگوئن ، این بار کبوتر را به حیات وحشش اضافه کند. به این خاطر است که ما راجع به این موضوع صحبت میکنیم و رابطه‌ی آن با موضوع سئوی لوکال را بررسی خواهیم کرد.

ادامه مطلب: الگوریتم کبوتر گوگل چیست؟

پشتیبانی سایت

برو بالا

کلمات کلیدی : طراحی سایت اصفهان , طراحي سايت اصفهان , طراحی سایت اصفهان ارزان , طراح سایت اصفهان , طراحی سایت در اصفهان , طراحی وب سایت اصفهان , شرکت طراحی سایت اصفهان , آموزش طراحی سایت اصفهان , طراحي سايت در اصفهان , طراحی سایت حرفه ای,طراحی وب سایت در اصفهان , طراحان وب سایت در اصفهان , طراح وب سایت در اصفهان , وب سایت اصفهان , آموزش طراحی وب سایت در اصفهان , شرکت طراحی وب سایت در اصفهان , استخدام طراح وب سایت در اصفهان , شرکتهای طراحی وب سایت در اصفهان ,ایجاد سایت, ایجاد سایت رایگان با پسوند Com , ایجاد سایت رایگان با پسوند Ir , ایجاد سایت در گوگل , ایجاد سایت رایگان در گوگل , ایجاد سایت رایگان فارسی , ایجاد سایت جدید , ایجاد سایت شخصی , ایجاد سایت اینترنتی ,طراح سایت خانم طراحی سایت توسط خانم, ایجاد سایت تبلیغاتی,راه اندازی وب سایت در اصفهان,سئو اصفهان , سئو سایت اصفهان , طراحی سایت وکالت طراحی سایت برای وکلا طراحی سایت حقوقی آموزش سئو اصفهان , سئو در اصفهان ,خرید سایت ,خرید سایت اینترنتی, خرید سایت رایگان ,خرید سایت فروشگاه اینترنتی ,خرید سایت Ir, خرید سایت ارزان ,خرید سایت اماده, خرید سایت فروشگاهی, فروش سایت ,فروش سایت آماده, فروش سایت موزیک, فروش سایت تبلیغاتی, فروش سایت دانلود ,فروش سایت فیلم ,فروش سایت ایران خودرو, فروش سایت سایپا ,فروش سایت ساز, فروش سایت املاک, ساخت وب سایت