سئو سایت

در بخش 4 خدمت بالا
92. 10. 28
بازدید: 28588

سئو سایت یعنی در هنگام سرچ سایت شما بالاتر از بقیه قرار میگیرد. سئو سایت با افزایش بازدید از طریق موتورهای جستجو، افزایش مشتری را بهمراه دارد

 اهمیت سئو (SEO)

سئو مخفف (Search Engine Optimization) به معنای بهینه سازی سایت برای موتور جستجو می باشد. اما چه مفهومی دارد؟

سئو سایت برای یک فرد معمولی اهمیت زیادی ندارد اما برای یک مالک سایت همه چیز است. هدف سئو به کار بردن کلیدواژه هاست که وقتی فردی به طور تصادفی یکی از آنها را جستجو می کند، باعث شود او مستقیما به وب سایت شما مراجعه کرده و در نتیجه شمار بازدیدکنندگان از سایت بیشتر شود.سئو باعث می شود صفحات یک سایت وخواندن آنها برای بازدیدکنندگان بسیار ساده شود. همچنین باعث می شود بازدیدکنندگان به جای سرگردان شدن در انواع و اقسام موضوعات و اطلاعات، دقیقا همان اطلات لازمی که به دنبالش هستند را پیدا کنند. در حقیقت هر وب سایتی در آغاز باید از یک نقطه ای شروع به فعالیت کند و ممکن است در ابتدا ترافیک بر روی آن بسیار کم باشد یا اصلا وجود نداشته باشد. بدون داشتن ترافیک، سایت شما موفق نخواهد بود و در این صورت فقط وقت خود را هدر می دهید و اگر می خواهید افراد از سایت تان دیدن کنند، سئو کلید حل این مشکل شماست.

سئو سایت باعث می شود سایت شما در یک جستجوی گوگل در خطوط بالاتری نسبت به رقبای شما در صفحه ظاهر شود و این یعنی هدایت کردن یک فرصت به سمت سایت شما و در واقع به سمت شما !!!

شرکت سایتک ،  مجری اجرای سئو سایت است و با سابقه ای که در این زمینه دارد یک سئو استاندارد برای شما فراهم میکند که از روشهای جعلی و فیک دور است و بر اساس مقالات گوگل این کار انجام می پذیرد.اهمیت انجام اصولی اینکار در اینجاست که سایتی که با روش های جعلی سئو شده باشد بزودی توسط گوگل تشخیص داده شده و متحمل جریمه سنگین خواهد شد و به صفحات خیلی بعدتر فرستاده میشود و اعتماد سازی مجدد برای گوگل بسیار سخت خواهد بود.

سئوی اصولی بر اساس روال کاری سایت گوگل باعث میشود شما یک سئوی خوب و پایدار داشته باشید که براحتی قابل حفظ رتبه در گوگل باشد

در اولین مرحله وب سایت شما بخوبی بررسی و بازبینی میشود ، سپس رقبای اصلی شما که در اولین صفحه از جستجوی گوگل هستند بررسی می شوند و زمان حدودی حصول نتیجه براورد میشود این زمان در بهترین حالت 2 ماه خواهد بود . سپس سایت شما از نظر HTML بررسی شده و ایرادات احتمالی ان رفع میشود. تا جای ممکن حجم صفحات بهینه میشوند تا  سریع ترین زمان لود را داشته باشند و سپس مقوله سئو شروع میشود و تا زمان حصول نتیجه ادامه خواهد داشت.

زمانی که سایت به نتیجه دلخواه کارفرما رسید ، یک سری کارهای ساده و روتین به مدیرسایت آموزش داده خواهد شد که با عث حفظ نتیجه بدست آمده خواهد شد.

برای شرکت ها و کسب‌ و کار‌های مختلف و همچنین فروشگاه های اینترنتی مقوله سئو عامل کلیدی بازگشت سرمایه و کسب درامد بیشتر است که متاسفانه توجه چندانی به آن نمیشود. شما میتوانید از مشاوران ما درباره سئو اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

 

مطالب مرتبط

خدمات پشتیبانی... پشتیبانی سایت پشتیبانی یک سایت برای داشتن یک وبسایت بی نقص و کارامد بخش مهمی بحساب می‌آید. خدمات پشتیبانی ما در سایتک به شرح زیر ...

پشتیبانی سایت

برو بالا

کلمات کلیدی : طراحی سایت اصفهان , طراحي سايت اصفهان , طراحی سایت اصفهان ارزان , طراح سایت اصفهان , طراحی سایت در اصفهان , طراحی وب سایت اصفهان , شرکت طراحی سایت اصفهان , آموزش طراحی سایت اصفهان , طراحي سايت در اصفهان , طراحی سایت حرفه ای,طراحی وب سایت در اصفهان , طراحان وب سایت در اصفهان , طراح وب سایت در اصفهان , وب سایت اصفهان , آموزش طراحی وب سایت در اصفهان , شرکت طراحی وب سایت در اصفهان , استخدام طراح وب سایت در اصفهان , شرکتهای طراحی وب سایت در اصفهان ,ایجاد سایت, ایجاد سایت رایگان با پسوند Com , ایجاد سایت رایگان با پسوند Ir , ایجاد سایت در گوگل , ایجاد سایت رایگان در گوگل , ایجاد سایت رایگان فارسی , ایجاد سایت جدید , ایجاد سایت شخصی , ایجاد سایت اینترنتی ,طراح سایت خانم طراحی سایت توسط خانم, ایجاد سایت تبلیغاتی,راه اندازی وب سایت در اصفهان,سئو اصفهان , سئو سایت اصفهان , طراحی سایت وکالت طراحی سایت برای وکلا طراحی سایت حقوقی آموزش سئو اصفهان , سئو در اصفهان ,خرید سایت ,خرید سایت اینترنتی, خرید سایت رایگان ,خرید سایت فروشگاه اینترنتی ,خرید سایت Ir, خرید سایت ارزان ,خرید سایت اماده, خرید سایت فروشگاهی, فروش سایت ,فروش سایت آماده, فروش سایت موزیک, فروش سایت تبلیغاتی, فروش سایت دانلود ,فروش سایت فیلم ,فروش سایت ایران خودرو, فروش سایت سایپا ,فروش سایت ساز, فروش سایت املاک, ساخت وب سایت